שיש אבן קיסר | שיש קיסר

שיש 101  > שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר

פורטל שיש 101- מבצעים והנחות של שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר | שיש קיסר
חברות שיש
ליטוש / ניקוי שיש
שיש למטבח
שיש לאמבטיה
ריצוף שיש
סוגי שיש ואבנים
מדרגות שיש
חיפויי אבן
סוגי שיש ואבנים
שיש אבן קיסר
גרניט
אוניקס
קוריאן
משטחי פירולב
משטחי סיליסטון
 שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר

יש הרבה מאוד סוגים של שיש אשר ניתן למצוא בעולם בכלל ובארץ ישראל בפרט. אחד מסוגי השיש הנפוצים ביותר בארץ הינו שיש קיסר.

שיש קיסר הוא שיש שעשוי מאבן קיסר אשר מיוצרת על ידי החברה הישראלית "חברת אבן קיסר" כך שמדובר במוטיב חוזר מאוד ברור. אבן קיסר הינה פיתוח ישראלי ייחודי אשר נמכר כיום בכל העולם ונחשב לטופ בתחום השיש. אבן הקיסר משמשת בעיצוב של מטבחים, אריחים, אמבטיות עוד. שיש זה כל כך פופולארי כי החברה מחזיקה בשני מפעלים בעלי יכולת שנתית של של ייצור למעלה משני מיליון מטרים מרובעים.

בכדי להבין את הפופולאריות של האבן חשוב לבחון את החומרים מהם היא מורכבת. האבן מורכבת מקוורץ טבעי בשילוב עם פוליאסטר ופיגמנטים. הקוורץ, מתוקף היותו אבן חזקה מאוד ועמידה מאוד, נותן לשיש את האופי היציב שלו. אבן הקיסר חסינה מפני נזקי מים, חום וכימיקלים. בהתחשב בעובדה כי שיש משמש לרוב במטבח או במקלחת, הוא נחשף כל הזמן לסירים רותחים, מים זורמים על בסיס קבוע וחומרי ניקוי חזקים ביותר. מסיבה זאת, מדובר בנזקים הכי נפוצים לשיש ולכן האופי הייחודי של אבן הקיסר הופך אותה ל"בלתי מנוצחת".

שיש קיסר

הפוליאסטר מאפשר את הגמישות יוצאת הדופן של שיש קיסר. אותה גמישות היא שמאפשרת את העיצובים המגוונים של השיש. מחד אנו רואים עיצובים בסגנון ויקטוריאני ומאידך אנו רואים עיצובים בסגנון מודרני שניהם מאבן קיסר. מדובר ביתרון מאוד משמעותי שכן אפשר לעצב מאותה אבן את האריחים, משטח העבודה, האמבטיה, הכיור ועוד - כולם מאותו חומר בדיוק ובעיצובים אשר יתאימו אחד לשני במקום לבחור בחומרים שונים לגמרי אשר לא בהכרח יהוו שילוב טוב כשהם מוצגים זה לצד זה.

הפיגמנטים מאפשרים את המרחב העיצובי יוצא הדופן של האבן. האבן לא רק גמישה אלא מגיעה גם בשלל צבעים. אין כמעט צבע שלא ניתן למצוא ולבחור בין אבני הקיסר. כל שנה העיצובים משתכללים וכיום כבר ניתן למצוא צבעים שמורכב עליהם צבעים וטקסטורות מגוונות ביותר. כדאי להתעדכן תמידית מול העיצובים החדשים וכך לוודא כי אתם יודעים בדיוק מה חדש ומעניין בעולם עיצוב השיש. יש כמובן קולקציות שונות אשר מתאימות בין סוגי שיש שונים וכך ניתן להרכיב מטבח או אמבטיה צבעוניים מחד אך מתואמים מאידך.

כאשר אתם מחפשים עיצובים, החלוקה היא בין שלוש אופציות לרוב: לפי צבע, לפי טקסטורה ולפי חידושים. השוני בין הצבעים הוא לרוב לפי קשת צבעים כלומר אדומים עם אדומים, ירוקים עם ירוקים וכדומה. מטבע הדברים בכל הנוגע לשיש, יש מבחר גדול של לבנים, אפורים ושחורים. לעומת זאת, בטקסטורות ניתן לבחור לפי גרעון, נצנוץ וכדומה. כאשר אתם בוחרים חשוב מאוד לחשוב על האופן שבו העיצוב הכללי יראה. כלומר, אריח אדום מנצנץ יכול להיות מאוד יפה אולם קחו בחשבון כי עשרות אריחים אדומים מנצנצים יכולים להיות קשים קלות לעיכול לעין. כאשר מסתכלים על חידושים, כדאי לקחת מחשבה זאת גם בחשבון שכן יכול להיות שתראו עיצוב יוצא דופן אולם הוא יכול להראות יותר מדי כאשר הוא מופיע באופן מרוכז.

שלושה יתרונות מאוד ברורים נוספים הינם:

תקן – אבן קיסר עולה על הרבה מאוד תקנים עולמיים החל מהתקנים הישראלים, דרך התקנים הירוקים וכלה בתקנים עולמיים. ניתן למצוא רשימה של כל התקנים באתר החברה הרשמי.

התקנה – התקנה של מטחי קוורץ היא מאוד פשוטה בגלל הגמישות שלו. בתלוי בחברה בה אתם קונים תקבלו את האחריות על ההתקנה.

משטחי אבן קיסר

מדיניות הבטיחות - שיש קיסר בעל מדיניות בטיחות מאוד ברורה. בגלל השם העולמי שלהם הם מאוד מקפידים על כללי הבטיחות. יש לחברה תקנון בטיחות של ממש והם מאוד מקפידים עליו לא רק בטוח החברה אלא גם בעבודה עם הספקים.

שיטת הקנייה של אבן קיסר גם היא מגוונת. ניתן למצוא רשימה של חנויות אשר מוכרות אבן עבור שיש קיסר באתר הבית של החברה אולם לרוב ניתן פשוט למצוא עיצובים שונים בחנויות. בחנויות אפשר להשיג מוצרים אשר מוכנים באופן מוגמר כאשר הגודל, הצורה והעיצוב כבר קבוע. כמו כן, ניתן למצוא חנויות אשר עובדות עם חנות המפעל ומוכנות להזמין מוצרים בהתאמה אישית. כאשר אתם קונים תמששו ותרגישו את החומר כדי שתדעו בדיוק מה אתם קונים ואיך זה ירגיש על רגליכם היחפות או על ידיכם העובדות במטבח.

המחירים של שיש קיסר מאוד מאוד מגוונים ומשתנים לפי גימור, עיצוב וכדומה. טווח המחירים מאוד מגוון אולם יחסית לסוגים אחרים של אבנים ובעיקר אבנים מיובאות מחו"ל, אבן הקיסר זולה יותר שהרי היא מיוצרת בארץ. בנוסף, בגלל שיש הרבה מאוד חנויות עובדות עם אבן קיסר, יש הרבה מאוד תחרות ולכן המחירים והמבצעים מאוד נוחים. בגלל התחרות כדאי מאוד לעשות השוואת מחירים ויותר מכך השוואת מבצעים והנחות. זכרו גם שבתחום זה תמיד אפשר להתמקח שכן מדובר בהוצאה לא קטנה. כמו כן בגלל שההתקנה שלה מאוד נפוצה בארץ יש הרבה מאוד אנשי מקצוע שעובדים עם החומר ויודעים לעשות את ההתקנה כמו שצריך.

בקרוב
מבצעים חמים של שיש אבן קיסר
שיש 101, הפורטל המוביל בתחום שיש. האתר מרכז מגוון רחב של חברות שיש מכל רחבי הארץ. ניתן למצוא:
שיש למטבח חברות שיש שיש לאמבטיה שיש אבן קיסר ריצוף שיש סוגי שיש ואבנים מדרגות שיש חיפויי אבן גרניט אוניקס משטחי פירולב סיליסטון משטחי קוריאן ליטוש / ניקוי שיש ועוד מגוון נותני שירות לשיש 101.

האינפורמציה המוצגת באתר שיש 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (shaish101) שיש 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות